SİTE SAĞ REKLAM ALANI

ÇANDARLI'DA KİTAP BAĞIŞI SEFERBERLİĞİ

Bölgesel yerel gazete haberleri, köşe yazıları, son dakika haberleri, Türkiye ve Ege gündemi, İzmir, İzmir bölgesinin en köklü internet gazetesi Poyraz Gazetesi.

11 Ocak 2019 20:12 dikili 518
ÇANDARLI'DA KİTAP BAĞIŞI SEFERBERLİĞİ
Çandarlı Dayanışma Derneği, Çandarlı Kitabevi ile birlikte kitap bağış kampanyası başlattı.

Yakın zamanda Çandarlı Dayanışma Derneği tarafından dış onarım ve tadilatı yapılarak vatandaşların daha iyi koşullarda hizmet alması sağlanan Çandarlı Halk kütüphanesi'nin etkinliğinin artırılması ve Çandarlı Halkına kütüphane kullanma alışkanlığı kazandırılması hedeflenen kampanya kapsamında başlatılan bağış kampanyasıyla kütüphanedeki kitap sayısı ve çeşitliliği de artırılacak.

Kampanyaya katkı koymak isteyen vatandaşların dernek binası veya Çandarlı kitabevi'ne kitap bağışlarını bırakabileceklerini belirten Çandarlı Dayanışma Derneği Başkanı Ercüment Yaman, "Önümüzdeki günlerde Çandarlı'nın belirli bölgelerinde kitap okuma etkinlikleri de düzenleyeceğiz. Kitap bağışı ve okuma etkinliklerimiz için vatandaşlarımızdan da görüş ve öneri bekliyoruz. El birliği ile Çandarlı Halk Kütüphanesi'ni beldemize yaraşır bir hale getirecek, özellikle gençlerimizin ve çocuklarımızın bilgiye daha kolay ulaşmalarını sağlayacağız.” dedi.

Çandarlı Dayanışma Derneği Başkanı Ercüment Yaman, görüş ve önerileri için vatandaşların 0532 683 26 23 ve 0532 582 35 07 numaralar ile ercyaman@gmail.com mail adresinden ulaşabileceklerini belirtti.
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER