SİTE SAĞ REKLAM ALANI

DİKİLİ'DE BÜYÜK ŞÖLEN

Dikili Kültür-Sanat, Bilim-Düşünce ve Emek Festivali, bu yıl 'Cumhuriyete bağlılık' temasıyla 30-31 Ağustos ve 1 Eylül tarihleri arasında konserler, paneller, söyleşiler, sergiler, halkoyunları ve spor etkinlikleri ile düzenlenecek.

27 Ağustos 2018 11:28 dikili 601
DİKİLİ'DE BÜYÜK ŞÖLEN
Dikili Belediyesi tarafından bu yıl 30/31 Ağustos ve 1 Eylül tarihleri arasında düzenlenecek Dikili Kültür-Sanat, Bilim-Düşünce ve Emek Festivali, birbirinden değerli siyasetçi, sanatçı, akademisyen ve sivil toplum kuruluşu temsilcisini ağırlayacak. 30 Ağustos Perşembe günü başlayacak festivalin ilk gününde Leman Sam, ikinci günü olan 31 Ağustos'ta Onur Akın ve festivalin kapanış günü olan 1 Eylül Cumartesi günü de Sümer Ezgü sahne alacak. Müziğin güçlü seslerinin peş peşe üç gün sahne alacağı festivalde usta sanatçılar, sevilen ezgilerini Dikili Atatürk Meydanı'nda hayranlarıyla birlikte Cumhuriyete bağlılık kararlılığıyla seslendirecek.

Ses Getirecek Paneller

Festival programı kapsamında ilk gün 30 Ağustos Perşembe günü Dikili Atatürk Meydanı'nda saat: 20.00'de CHP Genel Başkan Yardımcısı Muharrem Erkek ile ETİK Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet İşler ve Gazeteci Meliha Okur, 'Türkiye'de Hukukun Üstünlüğü ve Ekonomik Kalkınma Yeniden Nasıl Tahsis Edilir?' başlıklı panelde Cumhuriyet sevdalısı Dikilililer ile buluşacak. Tarım ve hayvancılık politikaları konusunda önemli analizlerin masaya yatırılacağı ikinci panel ise 31 Ağustos Cuma günü yine Dikili Atatürk Meydanı'nda saat 20.00'de açık havada gerçekleştirilecek. CHP Genel Başkan Yardımcısı Orhan Sarıbal'ın da konuşmacı olacağı, '2002'den Günümüze Tarım ve Hayvancılık Politikalarının İzdüşümü' başlıklı panelin diğer katılımcıları Dikili Belediye Başkanı Mustafa Tosun ve Gazeteci Ali Ekber Yıldırım olacak.
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER