SİTE SAĞ REKLAM ALANI

DİKİLİ'YE HİZMET EDECEK AK KADRO ÇIKARACAĞIZ

Dikili Ak Parti İlçe Başkanı Tahsin Şekerci CHP'li aday adaylarının açıklamaları hakkında "Dikili'de icraat olarak ne yaptınız?” dedi.

22 Ekim 2018 11:20 dikili 1015
DİKİLİ'YE HİZMET EDECEK AK KADRO ÇIKARACAĞIZ
Ak Parti Dikili İlçe Başkanı Tahsin Şekerci CHP'de açıklamaya devam eden aday adaylıkları hakkında Gazete Poyraz'a değerlendirmelerde bulundu. Şekerci aday adaylıkları açıklamalarında Dikili'ye yapılacak yatırımlardan bahsedilmediğini, popülist yaklaşımlarla aday adaylık açıklamaları gerçekleştirildiğini vurguladı.

"Dikili'yi Ak Partili Belediye ile tanıştıracağız”

Ak Parti Dikili İlçe Başkanı Tahsin Şekerci yaklaşan yerel seçimler öncesi takvimleri doğrultusunda aday adaylık başvurularını yapan muhalefet partisi aday adaylarını eleştirdi. Gazete Poyraz'a yaptığı açıklamada Şekerci "Dikili'yi kesin CHP alır mantığının doğru olmadığını düşünüyorum. Suyu, kanalizasyonu olmayan bir Dikili gerçeğini dile getirmeleri gerekiyor. Atatürk bizim kurucu liderimiz. Dikili'de muasır medeniyetlere çıkma seviyesinde neredesiniz? Lafta, konuşmalarda meydanlarda yer alıyorsunuz. Belediyelerin görevleri insanlarına hizmet etmektir. Belediyelerin aynı zamanda halkına aş, iş ve ekmek umudu olması lazım. Dikili Belediyesi'nin potansiyeli içerisinde burada çalışan işçileri bir oy potansiyeli olarak düşünüyorlar. Yaklaşık üç aydır işçiler maaşını alamıyor. Taşıma su ile değirmen döndürmeye çalışıyorlar. Bu bıkkınlık Ak Partiye Dikili'de oy kazandıracak. Ben Genel Merkezimize de bunun sözünü verdim. 2019 yerel seçimlerinde Dikili'ye Ak Partili belediye ile tanıştıracağız. Ankara ziyaretlerimizde ilçemizin işsizlik potansiyelini sıfıra indirecek projelerin sözünü alarak geldik. İki yatırım yapılacak. Bu yatırımlardan birisi Dikili'ye bir diğeri ise Çandarlı'ya yapılacak. Organize tarımsal üretim alanları kurulacak. Organize sanayi bölgesi gibi seralar bölgesi kurulacak. Bunlardan birini Dikili'ye kazandırdık zaten. Çandarlı'ya ise yer çalışmalar yapılıyor. Çandarlı'ya da organize su ürünleri alanları kurulacak.” dedi.

"Aday adaylarımız hep birlikte tanıtılacak”

Tahsin Şekerci Dikili'nin beton yığını haline geldiğinin altını çizdiği konuşmasında "Mevcut halini yaşanabilir bir şekilde dönüştürdükten sonra ihtiyaca göre yeni kentsel alanlar açacağız. Tarihi binaları ve yeni toplu konutlar alanı düzenleyeceğiz. Bununla ilgili de çalışmalarımız var. Dikili bir liman kenti… Turizm üzerine ciddi girdilerin olacağı çalışmalarımız var. Bademli-Denizköy bölgesini de ihya edecek bir projemiz olacak. Yabancı ülkeleri bile Türkiye denildiği zaman isminden bahsedeceği bir yer haline getireceğiz. Aday adaylarımız da meydanlarda kızışmalı bir yarış içerisine girmeyecek. Ak Parti'de aday adayları memleket için, Dikili için hizmet etme derdinde olduğu hep birlikte tanıtılacak. Arkadaşlarımızdan biri de aday çıkacak ve meclis çalışması ile Dikili'ye hizmet edecek AK Kadro çıkaracağız” ifadelerinde bulundu.

"Dikili'de Ak Parti'yi herkes destekleyecek”

Cumhur ittifakı hakkında da konuşan Tahsin Şekerci "Biz MHP ile ittifaka her zaman açığız. Genel Merkezlerimiz üzerinden bir ittifak olursa bizim burada da birlikte olmamızın önünde bir engel yok. Milliyetçi Hareket Partisi'yle ittifakımızın da dışında ayrıca Dikili'nin bu hale gelmesine üzülen CHP'li kardeşlerimizin de İyi Partili kardeşlerimizin de veya HDP'yi gerçekten kendi haklarını savunduğunu düşünen ama HDP'den de umduğunu bulamayan seçmenlerin de ilçesinde rahat yaşamak ve gerekli hizmeti alabilmek için Ak Partiye oy vereceğini düşünüyorum. Yaptığımız halk görüşmeleri de bunun böyle olduğunu gösteriyor” dedi
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER