Esnafımızın yanındayız

Dikili'de Berber ve Kuaförlere Yüz Siperliği Dikili Belediyesi tarafından ilçedeki berber, kuaför ve güzellik salonlarına yüz siperliği dağıtıldı.

12 Mayıs 2020 15:03 dikili 103
Esnafımızın yanındayız
Dikili Belediyesi tarafından ilçedeki berber, kuaför ve güzellik salonlarına yüz siperliği dağıtıldı.

Dikili Belediyesi tarafından koronavirüs ile mücadele kapsamında gerçekleştirilen çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor. Çalışmalar kapsamında açıklanan genelge ile yeniden faaliyete geçen berber, kuaför ve güzellik salonlarına ücretsiz yüz siperliği dağıtıldı.

Esnafımızın yanındayız

Yapılan çalışma hakkında bilgi veren Dikili Belediye Başkanı Adil Kırgöz,

"Koronavirüs ile mücadelemize tüm hızımızla devam ediyoruz. Salgına karşı gereken tüm tedbirleri alırken esnafımızın da yanında oluyor, onlara destek olmayı sürdürüyoruz. Bu kapsamda açıklanan genelge ile yeniden faaliyete giren berber, kuaför ve güzellik salonlarımızda çalışan vatandaşlarımıza yüz siperliği dağıttık. Zor bir süreçten geçiyoruz. Bu süreci de birlik ve beraberlik içerisinde sorunsuz şekilde atlatmak için çalışmalarımıza devam edeceğiz” dedi.
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER