SİTE SAĞ REKLAM ALANI

Hoş Geldin Bebek Dikili de

Dikili Belediye Başkanı Adil Kırgöz ilçede dünyaya gelen bebeklerin ilk anlarında yanlarında yer alarak onları hoş geldin bebek çantaları ve fidanları ile karşılıyor.

07 Şubat 2020 16:46 dikili 253
Hoş Geldin Bebek Dikili de
Dikili Belediye Başkanı Adil Kırgöz ilçede dünyaya gelen bebeklerin ilk anlarında yanlarında yer alarak onları hoş geldin bebek çantaları ve fidanları ile karşılıyor.

Dikili Belediyesi tarafından hayata geçirilen "Hoş Geldin Bebek” projesi ile anne ve babaların bütçelerine hem katkı sağlanıyor hem de bebekler, adlarına dikilen fidanlar ile birlikte büyüyor. Proje Dikilili vatandaşlardan da tam not aldı.

Her şey düşünüldü

Proje kapsamında hazırlanan çantaların içerisinde; Dikili Tarımsal Kalkınma Kooperatifi üyesi kadınların el emeğiyle ürettikleri örme battaniye, örme şapka, örme patiğin yanı sıra yeni doğan bebek bezi, bebek şampuanı, ıslak mendil, Prof. Dr. Selçuk Şirin'in kaleme aldığı "Yetişin Çocuklar" isimli kitap ve doğan bebek adına dikilen fidanın sertifikası yer alıyor.

"Yavrularımızın her zaman yanındayız”

Projeyle ilgili konuşan Dikili Belediye Başkanı Adil Kırgöz, " Değerli anne ve babalarımızın yaşadığı bu unutulmaz anlarında Dikili Belediyesi olarak biz de "Hoş Geldin Bebek” diyerek mutluluklarını

paylaşıyoruz. Hem ailelerimizin bütçelerine bir nebze olsun katkı sunuyor hem de bebeklerimiz adına fidan dikerek birlikte büyümelerini sağlıyoruz. Yavrumuz artık Dikili'mizin bir ferdi. Bizlere düşen görev ise ona ve ailesine mutlu bir gelecek sunmak. Bu sebeple dünyaya ilk merhaba dediği andan itibaren bizlere sevinçlerin en güzelini yaşatan yavrumuzun her zaman yanında olmaya devam edeceğiz” dedi.

Proje kapsamında 0-2 Aylık bebeklere yönelik "Hoş geldin bebek” setine aile bireyleri Dikili Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğüne başvurarak sahip olabilecekler.
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER