SİTE SAĞ REKLAM ALANI

Kılıçdaroğlu'ndan Dikili'ye Mesaj Var

CHP Dikili Belediye Başkan Adayı Adil Kırgöz, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu ziyaret etti

02 Şubat 2019 13:07 dikili 302
Kılıçdaroğlu'ndan Dikili'ye Mesaj Var
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, kendisine teşekkür ziyaretinde bulunan CHP Dikili Belediye Başkan Adayı Adil Kırgöz'ü ve partisinin Dikili ilçe Başkanı Av. Hasan Altıparmak'ı makamında ağırladı.

Dikili için hazırız

Cumhuriyet Halk Partisi Merkez Yürütme Kurulu ve Parti Meclisi tarafından aday gösterilmesi adına teşekkürlerini ileten Adil Kırgöz, Kılıçdaroğlu'na, "Ekibimiz hazır, hizmet aşkımız var, Dikili'yi Adil ve hak ettiği bir şekilde yöneteceğiz, rekor bir oyla seçimi kazanacağız, ülkemize örnek bir belediye olacağız” dedi. Kırgöz ile birlikte ziyarette yer alan CHP Dikili İlçe Başkanı Av. Hasan Altıparmak ise "örgütünün belediye başkan adayıyla uyum içinde çalıştığını, ilçemizde bulunan 15 meclis üyesinin tamamını kazanacaklarını” dile getirdi.

Videolu mesaj
Dikili ekibinin teşekkür görüşmesinin en unutulmaz anı ise CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun videolu mesajı oldu. Kemal Kılıçdaroğlu Dikili Belediye Başkan Adayı Adil Kırgöz ile çektirdiği videoda "Dikili'yi seviyorum. Dikili'ye en güzel hizmetleri Adil Başkan yapacak. Adil Başkanı size emanet ediyorum” mesajı verdi
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER