SİTE SAĞ REKLAM ALANI

KURTULUŞA YAKIŞAN TÖREN

Dikili Kurtuluşu'nun 96. yılını görkemli etkinliklerle kutlayacak.

12 Eylül 2018 13:49 dikili 354
KURTULUŞA YAKIŞAN TÖREN
Dikili kurtuluşunun 96'ıncı yılını görkemli etkinliklerle kutlayacak. Kurtuluş Savaşı mücadelesinde, Dikili'nin düşman işgalinden kurtuluşunun 96'ıncı yılı 14 Eylül Cuma günü etkinlik ve törenlerle kutlanacak. Dikili Belediyesi'nin öncülüğünde Çamlık Mevkii'nde saat 11.00'de şehitlerin anısına Bayrak Açılışı Töreni ile başlayacak etkinlikler saat 20.00'de Çamlık Mevkii'nden Atatürk Meydanı'na kadar gerçekleştirilecek olan 14 Eylül Kurtuluş Yürüyüşü ve Fener Alayı ile devam edecek. 

Törende kortejin Dikili Atatürk Meydanı'na ulaşmasıyla Atatürk Anıtı önünde saygı duruşunda bulunulacak, Mustafa Kemal Atatürk, silah arkadaşları, şehit ve gaziler saygıyla anılacak. Kurtuluş gününün finali saat 21.00'de Yolcu Bilginç ve saat 22.00'de Mehmet Erdem'in vereceği 96'ıncı Kurtuluş Yıldönümü Konserleri ile son bulacak.
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER