SİTE SAĞ REKLAM ALANI

MUHARREM ŞİRİN ÇANDARLI İÇİN ÇALIŞMAYA TALİP

Muharrem Şirin Çandarlı Muhtarlığına adaylığını açıkladı.

07 Şubat 2019 17:41 dikili 726
MUHARREM ŞİRİN ÇANDARLI İÇİN ÇALIŞMAYA TALİP
Çandarlı'nın tanınan simalarından Pitane İşletmelerinin sahibi Muharrem Şirin doğup büyüdüğü Çandarlı'ya hizmet vermek için Mahalle Muhtarlığına aday olduğunu açıkladı. 
Muhtar Adaylığı için bir açıklama yapan Muharrem Şirin "Değerli Çandar'lı sakinleri bilindiği üzere 31 MART 2019 pazar günü mahalli seçimler yapılacaktır, çevremden gelen yoğun talepler doğrultusunda güzel mahallemizde sizlerin gözü, kulağı ve sesi olmak üzere muhtar adayı olmaya karar verdim.
Çevremde çalışkanlığım,dürüstlüğüm ve yardımseverliğim ile tanınmış olmak benim için büyük bir mutluluk. Dürüstlüğüm,çalışkanlığım ve girişimci ruhumla çıktığım bu yolda güzide mahallemizin ve misafirlerimizin her bir ferdine hakkaniyetli davranıp herkese aynı yakınlıkta olacağımı belirtmek isterim. Dört duvar arasına sıkışmış bir muhtarlık anlayışından ziyade 24 saat hangi sebeple olursa olsun yanınızda olan bir muhtar olarak bu yolda ben ve ekibim söz veriyoruz. Her şey Çandarlı için,dostluk için,kardeşlik için,barış ve huzur için…” dedi. 

Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER