SİTE SAĞ REKLAM ALANI

MUSTAFA TOSUN ADAY ADAYLIĞINI AÇIKLADI

Dikili Belediye Başkanı Veteriner Hekim Mustafa Tosun, Dikili Atatürk Meydanı'nda düzenlediği ile aday adaylığını açıkladı

31 Ekim 2018 11:11 dikili 278
MUSTAFA TOSUN ADAY ADAYLIĞINI AÇIKLADI
31 Mart 2019 yerel seçimi için Cumhuriyet Halk Partisi'nden yeniden Dikili Belediye Başkan Aday Adaylığı başvurusunu gerçekleştiren mevcut başkan Mustafa Tosun, Dikili Atatürk Meydanı'nda düzenlediği açık hava toplantısında 4,5 yılı aşan görev süresinde gerçekleştirdiği yatırım ve projelerini tek tek anlattı. Tosun, "Dikili halkı için yürüyecek daha çok yolumuz var” diyerek yeniden er meydanına çıktığını, er meydanına çıkan diğer aday adaylarına da başarı dilediği ifade etti. CHP Dikili İlçe Başkanı Hasan Altıparmak'la ilçe binasından yürüyerek birlikte geldiği toplantıda konuşan CHP'li Tosun, kentine ve kentlisine hizmet üretmek için taşın altına gövdesini koymaya hazır olduğunu belirtti. Başkan Tosun, "4,5 yılı aşan görev süremde hep 'önce Dikili, önce Dikilili vatandaşlarımız' diyerek hizmet ürettik. Yeni dönemde de ilçemizin gelişimi, değişimi ve hemşerilerinin huzuru, refahı için görev almaya hazırım” dedi.
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER