ALİAĞA TİCARET ODASI'NDAN İLERİ DÜZEY EXCEL EĞİTİMİ

Bölgesel yerel gazete haberleri, köşe yazıları, son dakika haberleri, Türkiye ve Ege gündemi, İzmir, İzmir bölgesinin en köklü internet gazetesi Poyraz Gazetesi.

12 Haziran 2019 17:45 ekonomi 1086
ALİAĞA TİCARET ODASI'NDAN İLERİ DÜZEY EXCEL EĞİTİMİ
Üyelerinin iş hayatındaki başarılarına destek olmak amacıyla, ihtiyaç duyulan alanlarda eğitim hizmeti vererek, üyelerinin bilgi ve becerilerini geliştirmeyi amaçlayan Aliağa Ticaret Odası, günümüzde şirketlerin en çok ihtiyaç duyduğu veri analizi ve raporlama konularında etkin bir uygulama olan "İleri Düzey Uygulamalı Excel Eğitimi” düzenleyecek.

Düzenlenecek eğitim sonucunda, katılımcılara raporlama ve veri analizi hazırlama becerisi kazandırılarak iş yaşamında daha etkin ve verimli olmalarını sağlayacak bilgiler verilmesi hedefleniyor. 19-20 Haziran tarihlerinde düzenlenecek eğitim sonunda katılımcılara sertifika verilecek.

Son Başvuru Tarihi 17 Haziran

Aliağa Ticaret Odası bünyesinde düzenlenecek ve 2 gün sürecek olan İleri Düzey Excel eğitimine katılmak isteyenlerin 17 Haziran Pazartesi gününe kadar https://alto.org.tr/tr/etkinlik/12-ileri-excel-egitimi adresinden başvuru yapmaları gerekiyor.

Kurs için detaylı bilgi almak isteyenler 0232 6551991 nolu telefondan Dh.5 ile Eğitim ve Sosyal Hizmetler Sorumlusu Seçil Şahin'den bilgi alınabilecek.
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER