SİTE SAĞ REKLAM ALANI

İZMİR GİRİŞİMCİLİK ZİRVESİ 2019

Bölgesel yerel gazete haberleri, köşe yazıları, son dakika haberleri, Türkiye ve Ege gündemi, İzmir, İzmir bölgesinin en köklü internet gazetesi Poyraz Gazetesi.

18 Temmuz 2019 12:14 ekonomi 1323
İZMİR GİRİŞİMCİLİK ZİRVESİ 2019
Bergama Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Lütfi Kolat İzmir Ticaret Odası, İzmir Girişimcilik Merkezi İZQ ve İzmir Ekonomi Üniversitesi işbirliğiyle Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezi'nde düzenlenen İzmir Girişimcilik Zirvesi 2019'a katıldı.

İzmir Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Özgener'in konuşmasıyla başlayan panelin moderatörlüğünü İzmir Ekonomi Üniversitesi Mütevelli Heyet Danışmanı Murat Borovalı üstlendi.

Eczacıbaşı, Zorlu Holding Yönetim Kurulu Üyesi Ayşegül İldeniz ve ülkemizin yetiştirdiği kendine has tarzıyla öne çıkan Samumed kurucu ve CEO'su Osman Kibar'ın konuşmalarıyla devam eden zirve dünyaca ünlü piyanist Fazıl Say'ın verdiği konserle noktalandı.
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER