SİTE SOL REKLAM ALANI
SİTE SAĞ REKLAM ALANI

YÖNETİM KURULLARI ORTAK TOPLANTISI YAPILDI

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ile İzmir Ticaret Odası dönemin ilk Yönetim Kurulları Ortak Toplantısını gerçekleştirdi.

04 Ekim 2018 16:08 ekonomi 221
YÖNETİM KURULLARI ORTAK TOPLANTISI YAPILDI
Dönemin ilk Yönetim Kurulları Ortak Toplantısı İzmir Ticaret Odası ev sahipliğinde ve Mahmut Özgener Başkanlığında yapıldı.
İzmir Ticaret Odası Meclis Salonu'nda gerçekleştirilen toplantıya Ege Bölgesi Sanayi Odası (EBSO) Yönetim Kurulu Başkanı Başkanı Ender Yorgancılar, İzmir Ticaret Odası Başkanı Mahmut Özgener, Deniz Ticaret Odası Başkanı Yusuf Öztürk, İzmir Ticaret Borsası Başkanı Işınsu Kestelli, Ege Kuru Meyve ve Mamulleri İhracatçıları Birliği Başkanı Birol Celep, İlçe Odaların Başkanları ve Yönetim Kurulu üyeleri katıldı.
Açılış konuşmalarının ardından bölgelerin sorunları dile getirildi.
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER