SİTE SAĞ REKLAM ALANI

YÖRÜK VE TÜRKMENLER ÇALIŞTAYDA BİR ARAYA GELDİ

1.Uluslararası Yörük Türkmen Çalıştayı başladı.

11 Ocak 2019 20:06 ekonomi 348
YÖRÜK VE TÜRKMENLER ÇALIŞTAYDA BİR ARAYA GELDİ
İzmir'de Faaliyet Gösteren 19 Yörük Türkmen derneğinin bir araya gelerek düzenlediği 1. Uluslararası Yörük Türkmen Çalıştayı başladı. Çeşme Altın Yunus Oteli'nde gerçekleştirilen Çalıştayın ilk gün programında İstiklal Marşı ve Saygı Duruşunun ardından açılış konuşmaları gerçekleştirildi. . Çalıştaya İzmir Valisi Erol Ayyıldız, Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, Eski Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekçi ve İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu da katılım sağladı.

19 Yörük Türkmen derneğinin bir araya gelerek düzenlediği çalıştayda bölge çalışma grubu toplantıları ve "Yörük Türkmen Tarih, Kültürü ve Bugünkü Durumu” başlıklı bir de panel gerçekleştirilecek. Üç gün boyunca devam edecek 1.Uluslararası Yörük ve Türkmen Çalıştayı'nda derneklerin sorunları da tartışılarak çözüm yolları aranacak.
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER