SİTE SOL REKLAM ALANI
SİTE SAĞ REKLAM ALANI

1 EKİM DÜNYA YAŞLILAR GÜNÜ KUTLANIYOR

Reha Necla Midilli Eğitim ve Yaşlı Evi Vakfı ‘1 Ekim Dünya Yaşlılar Günü' dolayısıyla Lokma döktürdü.

01 Ekim 2018 16:59 foca 276
1 EKİM DÜNYA YAŞLILAR GÜNÜ KUTLANIYOR
Foça Belediye Başkanı Gökhan Demirağ, 1 Ekim Dünya Yaşlılar Günü nedeniyle Reha Necla Midilli Eğitim ve Yaşlı Evi Vakfı'nı ziyaret etti. Başkan Demirağ, "Bizi bu günlere hazırlayan büyüklerimize minnettarız” dedi.

1 Ekim Dünya Yaşlılar Günü dolayısıyla, Reha Necla Midilli Eğitim ve Yaşlı Evi Vakfı, Foça Demokrasi Meydanı'nda lokma ikramında bulundu. Vakıf Başkanı Ali Haydar Çelebi ve Reha Midilli Necla Ana Yaşlılar Evi sakinlerinin de katıldığı lokma ikramı alanını ziyaret eden Foça Belediye Başkanı Gökhan Demirağ, bir süre yaşlılarımızla sohbet etti. Başkan Demirağ, 1 Ekim Dünya Yaşlılar Günü'nü kutlayarak, "Geçmişle gelecek arasında ki en önemli köprü olan yaşlılarımızın deneyimleri ve tecrübeleri her zaman bizlere yol göstermiştir. Değerli büyüklerimizin 1 Ekim Dünya Yaşlılar Gününü kutlar, saygılar sunarız” dedi.
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER