SİTE SAĞ REKLAM ALANI

BAĞARASI'NDA 2. ÇOCUK KİTAPLARI ŞENLİĞİ

Çocuk Kitapları Haftası kapsamında Bağarası'nda ‘2. Çocuk Kitapları Şenliği' gerçekleştirildi.

26 Kasım 2018 12:44 foca 172
BAĞARASI'NDA 2. ÇOCUK KİTAPLARI ŞENLİĞİ
Foça Belediyesi ve Foça Kent Konseyi Eğitim Grubu ve Foça Kent Konseyi Kadın Meclisi işbirliği ile Çocuk Kitapları Haftası kapsamında Bağarası'nda '2. Çocuk Kitapları Şenliği' gerçekleştirildi.

Bağarası Pazar Yeri'nde düzenlenen Şenliğe katılan 300'e yakın çocuğa, 1500 adet kitap hediye edildi.

Seramik Sanatçısı Koncagül Ağaoğlu ve Ressam Nilgün Pekin, çocuklarla birlikte atölye çalışmaları yaptı. Kilden heykel, kil boyama ve ortak tual üzerine resim yapan çocuklar, çok mutlu zamanlar yaşadı.

Çocuk Kitapları Şenliği'ne katılan Foça Belediye Başkanı Gökhan Demirağ, Foça Kent Konseyi Eğitim Grubu ve Foça Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Nuray Çiloğlu'na, Foça Kent Konseyi Üyeleri'ne, Seramik Sanatçısı Koncagül Ağaoğlu'na, Ressam Nilgün Pekin'e ve Şenliğe katılan Foça Belediyesi Meclis Üyeleri'ne, Foça Su Ürünleri Kooperatifi Başkanı Ceyhan Çetin'e ve gençlere teşekkür etti.

İlkini Yeni Foça'da düzenledikleri Çocuk Kitapları Şenliği'nin, ilçenin tüm mahalle ve köylerinde de gerçekleştirmeyi istediklerini ifade eden Foça Kent Konseyi Eğitim Grubu ve Foça Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Nuray Çiloğlu, destekleri için Foça Belediye Başkanı Gökhan Demirağ'a, emeği geçenlere ve katılanlara teşekkür etti
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER