SİTE SOL REKLAM ALANI
SİTE SAĞ REKLAM ALANI

BAĞARASINDA HALK TOPLANTISI YAPILDI

Foça Kaymakamlığı'nca düzenlenen halk toplantıları, Bağarası Mahallesi'nde devam etti.

06 Şubat 2018 20:50 foca 557
BAĞARASINDA HALK TOPLANTISI YAPILDI
Foça Kaymakamlığı'nca düzenlenen halk toplantıları, Bağarası Mahallesi'nde devam etti.

Foça Kaymakamı Ali Çetin'in yönetiminde Bağarası Kahvesi'nde yapılan halk toplantısına; Foça Belediye Başkanı Gökhan Demirağ, belediye meclis üyeleri, kamu kurum ve kuruluşlarında görevli bürokratlar, muhtarlar ve vatandaşlar katıldı.

Vatandaşlar, yaklaşık bir saat süren toplantıda; tarımsal sulama alanları ve inşaat alanları ilgili talepleri ile karayolları hakkındaki dilek ve şikâyetlerini dile getirerek, yetkililerden bilgiler aldı.

Foça Belediyesi'nin çalışmaları hakkında bilgiler veren Başkan Gökhan Demirağ; vatandaşları, Foça Belediyesi ve İzmir Zeytincilik Araştırma Enstitüsü Müdürlüğü işbirliğiyle, 20 Şubat Salı günü gerçekleşecek ‘‘Zeytin Yetiştiriciliği ve Hasadı'' konulu panel ve söyleşiye davet etti.
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER