SİTE SAĞ REKLAM ALANI

BAŞKAN GÜRBÜZ FOÇA ESNAFIYLA TOPLANTILAR YAPTI

Foça Belediye Başkanı Fatih Gürbüz, kent merkezindeki esnaflarla toplantılar yaptı.

27 Haziran 2019 15:37 foca 309
BAŞKAN GÜRBÜZ FOÇA ESNAFIYLA TOPLANTILAR YAPTI
Esnaf ve sanatkârlar, konaklama, restoran, kafe ve turizm işletmecileri ve tur teknesi işletmecileri, taksi, dolmuş ve otobüs işletmecileri ile yapılan toplantılar 4,5 saat sürdü.

Ruhsat, işgaliyeler, çevre düzenlemeleri, temizlik, gıda kontrolleri ve güvenlik gibi konuların ele alındığı toplantılarda; Foça Belediye Başkanı Fatih Gürbüz ve Foça Esnafı, karşılıklı olarak istek ve önerilerini dile getirdi.
Yaşanan sorunların saygı, samimiyetle çözüleceğine inandığını, gerektiğinde yasal prosedürü uygulamaktan da çekinmeyeceğini belirten Başkan Fatih Gürbüz; ''Foça esnafımızın vatandaşımıza daha kaliteli bir hizmet sunması için lazım gelenleri en geç 10-12 aylık bir süre zarfında uygulamaya geçireceğiz. Küçükdeniz bölgemizde oluşan yoğunluğu, diğer bölgelerimize yayacağız. Zabıta kontrollerimiz sıklaşacak. Kapalı olan Club Med Tatil Köyü, yeniden açılması halinde esnafımıza büyük faydalar sağlayacaktır. Tatil köyünün yeniden faal duruma geçmesi için Ankara'da temaslar gerçekleştireceğiz''dedi.

Sorunlara ilgisi için Belediye Başkanı Fatih Gürbüz'e teşekkür eden Foça esnafları, toplantıların yakın aralıklarla yapılacak olmasını da memnuniyetle karşıladı.
Foça Belediye Başkanı Fatih Gürbüz'ün Foça esnafıyla yaptığı toplantılara; Foça Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Ahmet Koldaş, Foça Turizmciler, Yatırımcılar ve Esnaf Derneği Başkanı Umut Tutar, Foça Su Ürünleri Kooperatifi Başkanı Ceyhan Çetin, Muhtarlar, STK temsilcileri ve Foça Belediyesi Birim Amirleri de katıldı.

Yeni Foça'nın ardından Foça merkezde yapılan esnaf toplantıları diğer mahallelerinde sürecek.
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER