SİTE SAĞ REKLAM ALANI

BEŞKAPILAR'DA 5 GECE PHOKAIA BAĞIMSIZ FİLM GÜNLERİ

Bol ödüllü filmlerin ücretsiz gösteriminin yapılacağı Phokaia Bağımsız Film Günleri, 30 Temmuz Salı akşamı başlıyor

29 Temmuz 2019 13:43 foca 545
BEŞKAPILAR'DA 5 GECE  PHOKAIA BAĞIMSIZ FİLM GÜNLERİ
30 Temmuz-3 Ağustos 2019 tarihleri arasında Ödüllü Filmler Foçalılarla Buluşuyor.

Foça Belediyesi ve Foça Belediye Başkanı Fatih Gürbüz'ün katkılarıyla bu yıl ilki düzenlenen 'Beşkapılar'da 5 Gece, Phokaia Bağımsız Film Günleri'nde ödüllü filmler, ödüllü yönetmenler ve ödüllü oyuncular Foçalılarla buluşacak.

30 Temmuz-3 Ağustos arası gerçekleşecek festivalde, tarihi Beşkapılar Kalesi'nin eşsiz atmosferinde 5 gece boyunca filmler izlenecek, film ekipleriyle söyleşiler gerçekleşecek.

Vuslat Saraçoğlu imzalı 'Borç' , Hüseyin Karabey imzalı 'İçerdekiler', Sefa Öztürk imzalı 'Güven', Süleyman Arda Eminçe imzalı 'Suç Unsuru' ve 7 uluslararası yönetmenin 7 kısa filminden oluşan 'Unutma Beni İstanbul' 5 gece boyunca Foçalılarla buluşacak.

Ödüllü oyuncular Gizem Erman Soysaldı, İpek Türktan Kaynak, Gözde Çığacı, Kaan Songün ve ödüllü yönetmenler Hüseyin Karabey, Vuslat Saraçoğlu, Sefa Öztürk, Süleyman Arda Eminçe gösterimler sonrası seyircilerle söyleşiler yapacaklar.

Ayrıca Foça Belediyesi ve festival ekibi; film seçkisi, davet edilen yönetmen ve oyuncuların dağılımı ve sosyal medya paylaşımlarına kadar birçok konuda '5050x2020 Sözleşmesi'ne uyduklarını taahhüt ediyorlar. 5050x2020 Sözleşmesi, Cannes Film Festivali'nde dünyanın dört bir yanından kadınların kırmızı halıda yaptıkları yürüyüşten sonra gündeme gelen, 2020 yılına kadar film festivalleri olarak cinsiyet eşitliğine ulaşmayı hedefleyen bir sözleşmedir.

BEŞKAPILAR'DA 5 GECE - Phokaia Bağımsız Film Günleri

Açılış töreni ve Kokteyl

Tarih: 30 Temmuz Salı - Saat: 20.30

BORÇ

Gösterim Tarihi: 30 Temmuz Salı - Gösterim Saati: 21.00


SUÇ UNSURU

Gösterim Tarihi: 2 Ağustos Cuma - Gösterim Saati: 21.00UNUTMA BENİ İSTANBUL

Gösterim Tarihi: 3 Ağustos Cumartesi - Gösterim Saati: 21.00

Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER