SİTE SAĞ REKLAM ALANI

CHP FOÇA ADAY ADAYLIĞI BAŞVURULARI SÜRÜYOR

Foça'da Cumhuriyet Halk Partisi' nden Belediye Başkanlığına 7, belediye meclisine ise 54 kişi talip oldu.

22 Ekim 2018 11:31 foca 272
CHP FOÇA ADAY ADAYLIĞI BAŞVURULARI SÜRÜYOR
Cumhuriyet Halk Partisi Foça İlçe Örgütüne Belediye Başkanlığına 7, belediye meclisine ise 54 kişi talip oldu. CHP Genel Merkezinden süre bitimine birkaç saat kala gelen aday adaylığı başvuru süresinin 26 Ekim 2018'e kadar uzatılması genelgesi nedeniyle bazı başvuruların sahiplerince önümüzdeki haftaya ertelendiği belirtildi.

Belediye başkan aday adaylıklarını daha önce açıklayan Bakırçay Havzası Balkan ve Rumeli Göçmenleri Kültürünü Yaşatma Derneği Başkanı Gürol Türkmentepe, eski İlçe Başkan yardımcısı Fatih Gürbüz ve Doktor Gökalp Müstecaplıoğlu'na bugün 4 aday adayı daha eklendi.

İKİ DE KADIN ADAY VAR

Yenifoça eski belediye başkanı, Diş Hekimi Osman Yurtseven ile CHP eski ilçe başkanı Günal Biçer adaylık dosyalarını gün içinde teslim eden erkek aday adaylardan olurken; Yüksek Mimar Gülderen Özafacan Zeğerek ve Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi İşletmecisi- Eğitimci Saniye Bora Fıçı'da Foça'nın ilk kadın belediye başkanı olmak için başvurularını resmileştirdiler.

Başkanlık için dosya alan bir adayın meclis üyeliği yönünde tercih değiştirdiği, mevcut Belediye Başkanı Gökhan Demirağ'ın aday adaylığı yönündeki kararını önümüzdeki haftaya uzatılan yasal süre içinde vereceği öğrenildi.
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER