SİTE SAĞ REKLAM ALANI

CHP'DEN FOÇA BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYI SAYISI 11 OLDU

Bölgesel yerel gazete haberleri, köşe yazıları, son dakika haberleri, Türkiye ve Ege gündemi, İzmir, İzmir bölgesinin en köklü internet gazetesi Poyraz Gazetesi.

04 Aralık 2018 12:17 foca 974
CHP'DEN FOÇA BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYI SAYISI 11 OLDU
Foça'da Cumhuriyet Halk Partisi'nden Belediye Başkanlığına talip olan Aday Adayı sayısı 11 oldu. Görevli oldukları kurumlardan istifa ederek başvuru yapan son üç adaydan ikisi kadın.

İzmir Büyükşehir Belediyesi(İBB)'nde 2007 yılından beri çeşitli birimlerde çalışan ve son olarak İBB Foça Yerel Hizmetler Şube Müdürü iken istifa eden 43 yaşındaki Sevtap Barandır geçtiğimiz günlerde başvuru yapan dokuzuncu aday adayı olmuştu.

Menemen Belediye Başkan Yardımcısıyken istifa eden Mehmet Arslan ile İBB Dikili Yerel Hizmetler Şube Müdürü görevinden istifa eden Aslı Çam Kılık  CHP Foça İlçe Binasında, İlçe Başkanı Baran Gezmiş Yıldırım'a aday adaylığı dosyasını teslim eden yeni isimler oldu.

49 yaşındaki Mehmet Arslan; 1999  yılından itibaren Seyrek ve Menemen Belediyelerinde değişik birimlerde çalıştı. Daha sonraki yıllarda bir süre İzmir Büyükşehir Belediyesi Kuzey Bölge (Bakırçay)Koordinatörü olarak ta görev yaptı.  

39  yaşındaki Aslı Çam Kılık 2008 yılından beri İzmir Büyükşehir Belediyesi bünyesinde, İzsu ve Yerel Hizmetler Birimlerinde çeşitli görevler üstlendi.  

Bugünkü başvurular ile Foça Belediye Başkanlığına talip olanların sayısı 7 erkek aday adayı(Mevcut Başkan Gökhan Demirağ, Fatih Gürbüz, Günal Biçer, Gökalp Müstecaplıoğlu, Gürol Türkmentepe, Osman Yurtseven, Mehmet Arslan) ve 4 kadın aday adayı (Gülderen Özafacan Zeğerek, Saniye Bora Fıçı, Sevtap Barandır ve Aslı Çam Kılık) olmak üzere toplam 11'e yükseldi.      

 
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER