SİTE SAĞ REKLAM ALANI

ÇOCUK EVİNDE MEZUNİYET SEVİNCİ

Foça Belediyesi Çocuk Evi'nin 6 Yaş gurubu öğrencileri için, diploma töreni düzenlendi…

31 Mayıs 2018 11:42 foca 264
ÇOCUK EVİNDE MEZUNİYET SEVİNCİ
Foça Belediyesi Çocuk Evi'nde 2017/2018 eğitim-öğretim döneminin tamamlanması dolayısıyla, yılsonu gösterisi ve 6 Yaş gurubu öğrencileri için mezuniyet töreni gerçekleştirildi.

Minik öğrenciler, ‘Hava', ‘Su', ‘Toprak', ‘Ateş' ve ‘Var Oluş' konularını; dans, bale ve dramalar eşliğinde sundu. Ailelerinin elinden tutarak diplomalarını almak için sahneye gelen 6 yaş grubu öğrencileri, ‘Öğrenci Andını' coşkuyla söyledi. Foça Belediye Başkanı Gökhan Demirağ ve Belediye Meclis Üyesi Beyhan Türker, küçüklere diplomalarını verdi. Mezuniyet pastası minik öğrencileri çok mutlu etti. Çocuk evi öğrencileri, Foça Belediye Başkanı Gökhan Demirağ, Foça Belediyesi Çocuk Evi Müdiresi Dr. Sara Kefi, öğretmenleri Seçkin Doyran, Emre Bilek, Funda Erol Cinbaz, ve Gülhan Güzen Tutar ile birlikte; Müzik Öğretmeni Oğuzhan Çakırefe'nin yazıp bestelediği ‘Ne Güzel Dünya' isimli şarkıyı seslendirdi. Finalde, tüm katılımcılar ‘İzmir'in Dağlarında' marşını büyük coşkuyla söyledi. Foça Belediyesi Reha Midilli Kültür Merkezi'nin Fuaye alanında, minik öğrencilerin ‘Yaratıcı Sanat Etkinlikleri' kapsamında bir yıl boyunca yaptıkları eserleri sergilendi.


Foça Belediye Başkanı Gökhan Demirağ, Foça Belediyesi Çocuk Evi'nin Müdiresi Dr. Sara Kefi'ye, eğitim kadrosuna ve personeline teşekkür etti. Başkan Demirağ, ‘‘Çeyrek asırlık zamanı geride bırakan Foça Belediyesi Çocuk Evi'ne güvenen ve Ulu Önder Atatürk'ün ilke ve inkılaplarını savunan inancımıza ortak olan değerli velilerimize çok teşekkür ediyorum'' dedi.
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER