SİTE SAĞ REKLAM ALANI

EĞİTİM İÇİN EL ELE GELECEĞE

Foça da kurulacak olan Meslek edindirme atölyesi hakkında

02 Ağustos 2018 12:19 foca 411
EĞİTİM İÇİN EL ELE GELECEĞE
HABER MERKEZİ-Foça İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Sivil Toplum Kuruluşları'nın (STK) destekleriyle dezavantajlı öğrenciler, ev hanımları ve gençler için 'Mesleki Beceri Geliştirme Atölyesi' kurulacak.

Foça Kaymakamı Ali Çetin'nin eşi Sibel Çetin, Foça İlçe Milli Eğitim Müdürü Yüksel Akar, İzmir Bakırçay Havzası Rumeli ve Balkan Göçmenleri Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Gürol Türkmentepe, Mavişehir Rotary Kulübü Başkanı Altan Yücel ve Mark Warner Phokaia Beach Resort katkılarıyla yürütülen sosyal sorumluluk projesi için çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor. 'Eğitim İçin El Ele Geleceğe' isimli projeyle dezavantajlı öğrenciler, ev hanımları ve gençler için meslek edindirme merkezi kurulacak. Engelli bireylerin ve ev hanımlarının sosyal hayata katılımını sağlamayı hedefleyen proje ile gençler için de hobi alanları açılacak.

Atölyeye kaynak sağlaması amacıyla 31 Ağustos'ta Mark Warner Phokaia Beach Resort'ta OLTEN Flarmoni Orkestrası muhteşem bir konser verecek. Konser biletlerinin geliriyle 'Mesleki Beceri Geliştirme Atölyesi' kurulacak.
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER