SİTE SAĞ REKLAM ALANI

FATİH GÜRBÜZ: YERİNE GETİREMEYECEĞİM SÖZÜ VERMEM

Millet İttifakı'nın CHP'li Foça Belediye Başkan Adayı Fatih Gürbüz, Bağarası Gençlik ve Dayanışma Derneği'nin üyeleriyle bir araya geldi.

15 Mart 2019 12:48 foca 127
FATİH GÜRBÜZ: YERİNE GETİREMEYECEĞİM SÖZÜ VERMEM
Millet İttifakı'nın CHP'li Foça Belediye Başkan Adayı Fatih Gürbüz, Bağarası Gençlik ve Dayanışma Derneği'nin üyeleriyle bir araya geldi. Gürbüz, "Foça'nın geleceğini ilgilendiren her fikre, bilgiye ve öneriye açık olacağız" dedi.

Sohbet havasında gerçekleşen buluşmada gençlerin sorunlarını ve çözüm önerilerini dinleyen Fatih Gürbüz, aktarılan sorunların çözülemeyecek sorunlar olmadığını söyledi. Katılımcıların sorularını da yanıtlayan CHP'li Fatih Gürbüz, seçildiği takdirde nasıl bir yönetim anlayışı içinde olacağını anlattı. Projelerinden de bahseden Gürbüz, projelerinin hayalci değil gerçekçi projeler olduğunu belirterek, şöyle dedi: "Yerine getiremeyeceğim sözü vermem, verdiğim sözü de tutarım."

Foça Belediye Başkan Adayı Fatih Gürbüz, adaylığının açıklandığı gün parti rozetini çıkardığını ve yakasına Türk bayrağı rozetini taktığını belirterek, şunları söyledi: "Mevlana'nın hoşgörü anlayışıyla yola çıktık. Belediye hepimizin belediyesi, ben de herkesin belediye başkanı olacağım. Hangi görüşten olursa olsun, bu seçimde bize ister oy versin ister vermesin, belediyeye gelen herkesin işini hiçbir ayrım gözetmeksizin, karşılık beklemeden yerine getireceğiz. Ancak hiç kimse de bizden yasal olmayanı talep etmesin, hatta teklif dahi etmesin, baştan söylüyorum, kanunların izin vermediği hiçbir şeye onay vermem. Zira bu benim ve partimin fıtratında yok. Bizim tek bir amacımız var; o da alnımıza leke sürmeden, Foça halkına en iyi şekilde hizmet etmektir."
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER