SİTE SAĞ REKLAM ALANI

Foça Açık Ceza İnfaz Kurumunda 8 yeni atölye açıldı

Bölgesel yerel gazete haberleri, köşe yazıları, son dakika haberleri, Türkiye ve Ege gündemi, İzmir, İzmir bölgesinin en köklü internet gazetesi Poyraz Gazetesi.

25 Haziran 2019 15:40 foca 280
Foça Açık Ceza İnfaz Kurumunda 8 yeni atölye açıldı
 Foça Açık Ceza İnfaz Kurumunda 8 yeni atölye açıldı. Açılışa Foça Kaymakamı   Ali  Çetin, Foça Cumhuriyet Başsavcısı Ümit Uslu, Garnizon Komutanı Tümamiral İbrahim Özdem Koçer, Foça  Daire amirleri, Protokol, Adalet bakanlığı yetkilileri,İzmir ve Civar Başsavcılar katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı okunmasında sonra video tanıtım yapıldı.Foça Açık Ceza İnfaz Kurumu Müdürü Murat Yılmaz, açılış konuşması yaptı. Yılmaz, "Tutuklu ve hükümlüler tarafından "FOCE" markasıyla üretilen süt ve süt ürünleri, önemli bir marka haline geldi.  Yeni üniteleri kendi imkanlarımızla kuruyoruz gururluyuz" dedi. İşyurtları Kurumu Daire  Daire Başkanı Murat Atan, Adalet Bakan yardımcısı Cengiz Öner de bir konuşma yaptılar. Öner, konuşmasında "Organizasyonda temel amaç ceza infaz kurumlarında , hükümlü ve tutukluları  ceza infazından sonra topluma yararlı bireyler olarak kazandırmak,Üretime yönelen ruh, üretime yönelen eller asla bir daha suç işlemeyecektir.  " diyerek Foça Açık Ceza İnfaz Kurumu Müdür ve personellerini kutladı.
Ziyaretçiler yeni açılan Biogaz, Ahırlar, Reklam ve Tabela Atölyesi, Döşeme Atölyesi, Demir Atölyesi, Mobilya Atölyesi, Kanatlı Hayvancılık ve Seraları gezerek yetkililerden bilgi aldı.
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER