SİTE SAĞ REKLAM ALANI

FOÇA ALİ KAYA'YI SONSUZLUĞA UĞURLADI

FOÇA 90'LIK ÇINARLARINDAN ALİ KAYA'YI SONSUZLUĞA UĞURLADI

22 Mayıs 2019 11:27 foca 223
FOÇA ALİ KAYA'YI SONSUZLUĞA UĞURLADI
İzmir'in Foça İlçesi'nde uzun yıllar öğretmenlik ve Milli Eğitim Müdürlüğü yapan Ali İhsan Kaya 91 yaşında  vefat etti. Kaya'yı öğrencilerinin de bulunduğu yüzü aşkın kişi sonsuzluğa uğurladı.

Yaşlılığa bağlı nedenlerle gece saatlerinde vefat eden Ali İhsan Kaya için  Foça Fatih Camii'nde (21 Mayıs  2019 Salı günü) öğleyip müteakip cenaze namazı kılındı. Cenaza törenine Foça Belediye Başkanı  CHP'li Fatih Gürbüz, önceki dönem Belediye Başkanı Gökhan Demirağ, CHP Foça İlçe Başkanı Baran Gezmiş Yıldırım, Belediye meclis üyeleri, Foça Tüm Emekliler Derneği  üyeleri, bazı siyasi parti ve STK'ları ile Milli Eğitim camiasının temsilcileri, öğrencileri, ailesi ve Foçalı vatandaşlar katıldı.

Uzun bir araç konvoyuyla Foça Yeni Kabristana götürülen cenaze burada gözyaşları ve dualarla toprağa verildi.

Ailesi defin sonrası taziyeleri kabul etti.
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER