SİTE SAĞ REKLAM ALANI

FOÇA BELEDİYESPOR OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISINI YAPTI

Bölgesel yerel gazete haberleri, köşe yazıları, son dakika haberleri, Türkiye ve Ege gündemi, İzmir, İzmir bölgesinin en köklü internet gazetesi Poyraz Gazetesi.

24 Haziran 2019 12:11 foca 480
FOÇA BELEDİYESPOR OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISINI YAPTI
Foça Belediyespor Kulübü Derneği'nin 18. Olağan Genel Kurul Toplantısı, 22 Haziran 2019 Cumartesi günü, Foça Belediyesi Reha Midilli Kültür Merkezi'nde yapıldı.

Divan Kurulu, Esen Çeşmeci, Erol Çetin ve Necdet Çakmak'tan oluştu. Yönetim Kurulu faaliyet raporu ve Denetleme Kurulu raporları, üyeler tarafından ibra edildi.

 

Görev dağılımının ilk yapılacak Yönetim Kurulu Toplantısında belirleneceği, Yeni Yönetim ve Denetleme Kurulları için üye seçimi yapıldı.

Yönetim Kurulu Asil Üye Listesi; 1)Fatih Gürbüz, 2)Mehmet Bildiri, 3) Kemal Çiftci, 4) Adnan Alpsoy, 5)Umut Hikmet, 6)Faik Erdik, 7)Hakan Karamaç, 8)Selahattin Aktaş, 9)Serkan Gönülcan, 10)Kadir Çetindağ, 11) İbrahim Keleş, 12)Özgür Fırtına

Yönetim Kurulu Yedek Üye Listesi; 1)A. Kadir Alper, 2)Şencan Bayır, 3)Mehmet Çiçek, 4)Haluk Bozkurt, 5)İbrahim Solaç, 6)Ertan Kale, 7)Olcay Kayar, 8)Hüseyin Ayvaz, 9)Necdet Çakmak, 10)Erol Çetin, 11)Deniz Kara, 12)Murat Doğanhan

Denetleme Kurulu Asil Üyeler; 1)Muharrem Yeşilkaya, 2) A. Şakir Özçelik, 3)Mehmet Gürsu

Denetleme Kurulu Yedek Üyeler; 1)Faik Levent Onan, 2) Yusuf Çemrek, 3)Soner Çınar

İzmir Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu için delegeler belirlendi; 1)Fatih Gürbüz, 2)Birtan İskit, 3)Faik Erdik'den oluştu.

 

Dilek ve temenniler bölümünde, Foça Belediyespor Kulübü ve geçmiş dönem Foça Belediye Başkanı Gökhan Demirağ'ın Onursal Başkan olması için verilen öneri, üyelerin oylarıyla kabul edildi.

Konuşmasında, Foça Belediyespor Kulübü'nün İl Sivil Toplumla İlişkiler Müdürlüğü tarafından yapılan denetlemede hiçbir sorunla karşılaşmadığı belirten geçmiş dönem Foça Belediyespor Kulübü Başkanı Birtan İskit, Yeni Yönetime başarılar diledi.
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER