SİTE SOL REKLAM ALANI
SİTE SAĞ REKLAM ALANI

FOÇA CAMİLERİNDE RAMAZAN TEMİZLİĞİ

Ramazan Ayı'nın gelmesi ile birlikte Foça Camilerinde ve ibadethanelerinde temizlik çalışmaları yapılıyor…

29 Mayıs 2017 13:05 foca 817
FOÇA CAMİLERİNDE RAMAZAN TEMİZLİĞİ
İzmir Büyükşehir Belediyesi ve Foça Belediyesi, Ramazan Ayı öncesinde ibadethanelerin hijyenini sağlamak amacıyla temizlik yapıyor.

Foça Belediyesi, ibadet yeri ve çevrelerine yönelik yaptığı temizlik ve düzenleme çalışmalarına hız verdi. Foçalıların daha temiz ve hijyenik ortamlarda ibadetlerini yapabilmeleri amacıyla yapılan temizlik çalışmalarında desteklerini eksik etmeyen İzmir Büyükşehir Belediye Başkanına teşekkür eden Başkan Gökhan Demirağ, “Büyükşehir Belediye ekipleri ve Foça Belediyesi ekipleri ilçemizdeki tüm Cami ve İbadethanelerimizde halıları süpürüyor; kütüphaneyi, mihrabı, minberi, vaaz kürsüsünü, ayakkabılıkları, camları baştan aşağı temizliyoruz. İç temizlikten sonra ise cami etrafında çevre düzenlemeleri de yapılıyoruz. Yaptığımız çalışmalarda bizlere desteğini hiçbir zaman esirgemeyen Büyükşehir Belediye Başkanım Aziz Kocaoğlu'na sonsuz teşekkürlerimizi ve şükranlarımızı sunuyoruz” dedi.
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER