SİTE SAĞ REKLAM ALANI

FOÇA' DA AMATÖR SPOR HAFTASI ETKİNLİKLERİ

Foça' da " Amatör Spor Haftası " kapsamında düzenlenen etkinlikler yoğun ilgi gördü.

17 Ekim 2019 12:13 foca 1512
FOÇA' DA AMATÖR SPOR HAFTASI ETKİNLİKLERİ
Foça' da " Amatör Spor Haftası " kapsamında düzenlenen etkinlikler yoğun ilgi gördü. 
Foça' da 7-14 Ekim tarihlerinde düzenlenen Amatör Spor Haftasında, çeşitli branşlarda sportif faaliyetler ile gerçekleştirildi. Yeni bireylerin spora kazandırılması ve her yaş grubunun spora özendirmek amacı ile yapılan Karate, Cimnastik ve Ju Jitsu  branşlarında ve sportif etkinliklerde kıyasıya mücadele ettiler. Spor müsabakalarında dereceye giren sporculara Antrenörler Kudret Yüksel ve Barış Tohumcu tarafından düzenlenen tören ile ödülleri verildi.
Amatör spor ruhunun önemine dikkat çeken karate antrenörü Kudret Yüksel   7' den 70' e tüm vatandaşlarımızı spora kazandırmak için her türlü desteği vermeye hazırız.

Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER