SİTE SAĞ REKLAM ALANI

Foça kadar güzel bir yıl

CHP Foça Belediye Başkan Aday Adayı Gürol Türkmentepe yeni yıl nedeniyle bir mesaj yayınladı.

28 Aralık 2018 10:28 foca 0
Foça kadar güzel bir yıl
Cumhuriyet Halk Partisi Foça Belediye Başkan Aday Adayı Gürol Türkmentepe 2019 yılının ülkeye, bölgeye ve tüm insanlığa barış ve huzur getirmesini diledi.

'HUKUKUN ÜSTÜNLÜĞÜNÜN HAKİM OLDUĞU, UMUT DOLU BİR YIL DİLEĞİYLE'

Türkmentepe'nin mesajında şu ifadeler yer aldı," 2019 yılının dünyada eşi benzeri olmayan Foçamız kadar güzel bir yıl olmasını diliyorum. Her yeni yıl umutların tazelendiği, yeni başlangıçların yaşandığı yepyeni, tertemiz sayfalar demektir. 2019 emekçiler, ezilenler, kadınlar ve gençler için toplumsal kazanımların elde edildiği hep bahar havasında geçen bir yıl olsun. Dilerim ki bu yıl ve bundan sonra ki yıllar; vatan evlatlarımızı şehit vermediğimiz,kavgasız barış ve huzur içinde geçsin. Tüm bu dileklerimizin yanında emin olduğumuz bir nokta var ki o da 2019 yılının da aydınlık, mutlu, sağlıklı geleceğimiz için Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk'ün gösterdiği yolda, hep beraber büyük bir kararlılıkla yürümeye devam edeceğimiz bir yıl olacağıdır. Sansürsüz, özgür, bağımsız, laik ve hukukun üstünlüğünün hakim olduğu, umut dolu bir yıl hayaliyle bütün vatandaşlarımızı saygı ve sevgiyle selamlıyor, yeni yılınızı en içten dileklerimle kutluyorum"
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER