SİTE SAĞ REKLAM ALANI

FOÇA SPOR LİSESİ'NDE YILSONU

2017 Yılında Yeni Foça'da eğitim ve öğretime başlayan Foça Spor Lisesi, yaz tatiline başladı.

09 Haziran 2018 07:57 foca 511
FOÇA SPOR LİSESİ'NDE YILSONU
Okul bahçesinde yapılan törene Foça Kaymakamı Ali Çetin'in yanı sıra Belediye Başkanı Gökhan Demirağ, İlçe Milli Eğitim Müdürü Yüksel Akar, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

Ağustos ve Eylül aylarında yapılan yetenek sınavlarıyla öğrenci alan Foça Spor Lisesi, 2017-2018 Eğitim-Öğretim yılına yapılan törenle son verdi. Okul bahçesindeki tören saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başladı. Öğrencilerin halk oyunları gösterisi ve futbol gösterisi protokol tarafından ilgiyle izlendi.

Yapılan gösterilerin ardından Foça Belediye Başkanı Gökhan Demirağ, dereceye giren öğrencilere Takdir ve Teşekkür Belgesi verdi.

Başkan Demirağ 2017-2018 Eğitim-öğretim yılı sonu dolayısıyla yaptığı açıklamada, “Okulların kapanması ile büyük bir tatil başlıyor. Bütün öğrenim yılı boyu çalıştınız, emek verdiniz. Şimdi dinlenme zamanı. Ancak dinlenirken, vaktinizi de sağlıklı ve verimli değerlendireceğinize eminim. Hepinize iyi tatiller diler, kıymetli öğretmenlerimize de özverili çalışmaları için ayrıca teşekkür ederim” dedi
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER