SİTE SOL REKLAM ALANI
SİTE SAĞ REKLAM ALANI

Foça Yazdan Kalma Bir Gün Yaşadı

Günlerdir yağmurlarla mücadele eden İzmirliler Foça'ya akın etti adeta yazdan kalma bir gün yaşandı.

09 Ocak 2018 01:16 foca 477
Foça Yazdan Kalma Bir Gün Yaşadı
Günlerdir yağmurlarla mücadele eden İzmirliler Foça'ya akın etti adeta yazdan kalma bir gün yaşandı

.Geçtiğimiz hafta Egede etkili olan yağışlı havanın ardından bugün ise adeta yazdan kalma bir gün yaşandı. Vatandaşlar Foça'ya akın etti, sokaklarda araba koyacak yer kalmadı lokanta ve kafeler doldu taştı.

Vatandaşlar zaman zaman sıcaktan bunaldı. Foça'da havanın güzelliğini fırsat bilen vatandaşların bir kısmı fotoğraf çekilirken, bir kısmı da hayvanları besledi. Güneşli bir hafta sonunun ardından önümüzdeki hafta havaların soğuması bekleniyor.

Foça Belediye Başkanı Gökhan Demirağ , “Kışın gününü bitirdik. yazdan kalma bir gün yaşıyoruz. Bu güzel havanın tadını çıkartalım. Mükemmel, müthiş güzel bir hava var” dedi.
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER