SİTE SOL REKLAM ALANI
SİTE SAĞ REKLAM ALANI

FOÇA'DA 137 YILLIK OTEL HEP MÜKEMMEL

AMACIMIZ “TRAVELLER'S CHOİCE” OLMAK

30 Mayıs 2018 00:40 foca 183
FOÇA'DA 137 YILLIK OTEL HEP MÜKEMMEL
zmir'in Foça İlçesinde 137 yıllk tarihi binada hizmet veren Karacam Hotel  uluslararası online rezervasyon sitelerinden mükemmeliyet dereceleri almaya devam ediyor. Otel  en etkin sitelerden tripadvisör tarafından üstüste üçüncü kez “mükkemmellik sertifikasıyla” ödüllendirildi.

Türkiye bölümü kapatılmadan önce Booking.com'dan da yüksek notlar alan Karacam Hotel halen üzerinden rezervasyon yapılan hotels, trivago, ets gibi sitelerin de değerlendirmelerinde türünde en iyiler arasında yer alıyor.

Foçanın Küçükdeniz Limanı bölgesinde tarihi yapısının yanısıra, denize sıfır konumu, önünde sıralanan gezi tekneleriyle uyumu, çiçek bahçesini andıran giriş ve sokak hayvanlarına yaz kış destek olan uygulamalarıyla dikkat çeken otel gün batımını en iyi izleme noktalarından birinde olmasıyla da rağbet görüyor. İşletmeci Sebahattin Karaca hizmet kalitesini en üst düzeyde tutmak için personeliyle birlikte neredeyse 24 saatini burada geçiriyor. Karaca turizmciliğinin yanısıra Foça ve yakın çevre tarihi konusunda araştırma yazıları ve kitaplarıyla tanınıyor.

AMACIMIZ “TRAVELLER'S CHOİCE” OLMAK

Sebahattin Karaca;  Mükemmellik Sertifikasıyla, sürekli olarak mükemmel bir konukseverlik taahhüdü sergileyen belirli konaklama yeri, gezilecek yer ve restoranların onurlandırıldığını söyledi. Karaca; “ Sertifikaların verileceği kurumları belirlemek için gezginlerin son 12 aylık dönem içinde TripAdvisor'daki yorum ve görüşlerinin kalitesi, sayısı ve güncelliği ile birlikte, işletmenin sitedeki Popülerlik Göstergesi'nde kalma süresi ve sıralamasını dikkate alan, özel bir algoritma kullanılır. Bir işletmenin Mükemmellik Sertifikasına uygun olması için, TripAdvisor yıldız derecelendirmesinin toplamda en az beş üzerinden dört olması, minimum yorum sayısına ulaşmış ve en az 12 aydır kayıtlı olması gerekir. Biz üç yıldır 5 üzerinden 4 buçuğun altına düşmeyen bir derece yapıyoruz. Otelimize bayrağımızı asmamızın yanısıra sitede müşterilerimiz fotoğraflarımızı “Mükemmellik Sertifikası” ibaresiyle inceliyorlar. Bizleri böyle bir onura layık gören müşterilerimize teşekkür ediyor, kendimiz ve turizmimiz adına gurur duyuyoruz. Amacımız bu ünvanı beş yıl üst üste alarak “İyilerin İyisi” “Traveller's Choice” olabilmek ve bunu uzun yıllar sürdürmek. ” dedi.
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER