SİTE SAĞ REKLAM ALANI

FOÇA'DA BROŞÜR DAĞITAN AK PARTİLİ GENÇLERE SALDIRI

Foça'da Broşür dağıtan Ak Partili gençlere saldırı

10 Haziran 2018 15:58 foca 422
FOÇA'DA BROŞÜR DAĞITAN AK PARTİLİ GENÇLERE SALDIRI
İzmir Foça'da alkollü bir şahıs , broşür dağıtan Ak Parti Gençlik Kolları üyesi üç kıza sözlü ve fiili saldırıda bulundu. Gençlerin üzerine küfür ve hakaretlerle saldıran U.G(55) isimli şahsı gören olay yerinden geçen Yusuf Altun isimli genç saldırganın önüne geçmeye çalıştı şahıs bu sefer gençin boğazını sıkarak darp etti . Kızlarada saldıran saldırgan olay yerine gelen polislerce göz altına alındı. Gençler saldırgandan şikayetçi oldu , olayı duyan Foçalı Ak partililer Emniyet Müdürlüğü önünde toplandı olayı protesto etti.

Saldırgan ifade sonrası serbest bırakıldı polis ekiplerince Foça ilçe sınırlarından uzaklaştırıldı.


Emniyet Müdürlüğüne gelen Foça Ak Parti İlçe Başkanı İrfan Çalışkan çıkışta yaptığı açıklamada

“ bu gün gençlerimize yapılan bu saldırı aslında tek derdi vatanına milletine hizmet olan siyasi partimize yapılmıştır bu bizleri çok üzdü. Broşür dağıtan genç kardeşlerimize yapılan bu saldırıyı yapanlar ve yaptıranların peşini bırakmayacağız.” dedi
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER