SİTE SAĞ REKLAM ALANI

FOÇA'DA ERKEN YENİ YIL SEVİNCİ

Foça'da yaşayan engelli vatandaşlar, Belediye Başkanı Gökhan Demirağ ile birlikte 2019'u erken karşıladı.

24 Aralık 2018 16:42 foca 188
FOÇA'DA ERKEN YENİ YIL SEVİNCİ
2019 yılına sayılı günler kala Foça Belediyesi ve Foça Kent Konseyi Engelli Meclisi'nce, Foça'da yaşayan engelli vatandaşlar için yeni yıl kutlaması gerçekleştirildi.

Foça Belediyesi Sosyal Tesislerinde düzenlenen 2019 Yeni yıl kutlamasına, Belediye Başkanı Gökhan Demirağ'ın yanı sıra, Foça Kent Konseyi Engelli Meclisi, engelli vatandaşlar ve aileleri katıldı.

2019 Yeni Yıl pastasını Başkan Gökhan Demirağ ile birlikte kesen engelliler ve ailelerinin mutlulukları gözlerinden okunurken, engellilere yeni yıl hediyesi de verildi.

Her fırsatta özel yurttaşlarımızla birlikte olduğunu dile getiren Foça Belediye Başkanı Gökhan Demirağ, yeni yılın yeni umutlarla gelmesini temenni etti. Başkan Demirağ, "Bugünün hazırlanmasında emeği geçenlere çok teşekkür ediyor, mutlu, sağlıklı, huzurlu yıllar diliyorum” dedi.
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER