SİTE SAĞ REKLAM ALANI

FOÇA'DA MÜZİKLİ ŞİİR DİNLETİSİ

Bölgesel yerel gazete haberleri, köşe yazıları, son dakika haberleri, Türkiye ve Ege gündemi, İzmir, İzmir bölgesinin en köklü internet gazetesi Poyraz Gazetesi.

10 Aralık 2018 11:16 foca 0
FOÇA'DA MÜZİKLİ ŞİİR DİNLETİSİ
Atatürkçü Düşünce Derneği Foça Şubesi'nin Foça Belediyesi'nin desteğiyle düzenlediği ''Spartaküs'ten Mustafa Kemal'e, Mustafa Kemal ATATÜRK'ten günümüze; Direniş, Devrim ve Barış'' isimli müzikli şiir dinletisi büyük beğeniyle izlendi.

Foça Belediye Başkanı Gökhan Demirağ, Barışın ortak dilinin Sanat olduğunu ve Sanata Foça Belediyesi'nin desteklerinin her zaman hazır olduğunu ifade etti.

Foça Belediyesi Reha Midilli Kültür Merkezi'nde düzenlenen, Yılmaz Mızrak'ın tasarlayıp yönettiği dinletinin şiir korosunda; Ayla Aksoy, Şeniz Ararat, Ünal Atalay, Sevhan Beğendi, Bedriye Demirci, Cem Eden, Levent Onan, Yılmaz Mızrak, Halil Öztürk, Yıldız Tuncel ve Mukaddes Yarba, yer aldı.

Sedat Öztürk'ün Zeybek gösterisi sunduğu müzikli şiir dinletisinin komuta masasında Hakan Ararat ve Ses-Işık'ta Coşkun Dilme görev yaptı.
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER