SİTE SOL REKLAM ALANI
SİTE SAĞ REKLAM ALANI

FOÇA'DA SİVAS OLAYLARI ANMA PROGRAMI DÜZENLENDİ

FOÇA'DA SİVAS OLAYLARI ANMA PROGRAMI DÜZENLENDİ

29 Haziran 2018 20:09 foca 377
FOÇA'DA SİVAS OLAYLARI ANMA PROGRAMI DÜZENLENDİ
2 Temmuz 1993 yılında Sivas'ta bulunan Madımak Otel'de ölen sanatçı ve vatandaşlar Foça'da düzenlenen etkinlikle anılacaklar.
Foça Belediyesi, Atatürkçü Düşünce Derneği Foça Şubesi ve Alevi Kültür Dernekleri Foça Şubesince, 2 Temmuz 2018 Pazartesi günü ‘Sivas Olayları anma programı düzenledi.Düzenlenen Program kapsamında söyleşi, şiir ve müzik dinletisi yapılacak. Yazar Hüseyin Yurttaşın yöneteceği söyleşide Hidayet Karakuş ve Ali Tekin Dede katılırlarken, şiir dinletisini Yılmaz Mızrak, Müzik dinletisini ise Cengiz Onur yapacaklar.
Sivas Olayları anma programı, 2 Temmuz 2018 Pazartesi günü, Foça Belediyesi Reha Midilli Kültür Merkezi'nde saat 20.30'da başlayacak. Yeni Foça'dan katılmak isteyenler için saat 20.00'de Karadut Kafe önünden, ayrıca Bağarası'ndan karılmak isteyenler için ise saat 20.00'de Pazar yerinden araç kaldırılacaktır.
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER