SİTE SOL REKLAM ALANI
SİTE SAĞ REKLAM ALANI

FOÇA'DA TAŞIMALI EĞİTİME FONLU ÇÖZÜM

Ak Parti Foça İlçe teşkilatı 24 Haziran seçimleri sonrası ilçe bağlısı mahalle ve köylerde teşekkür toplantılarını sürdürüyor.

23 Ekim 2018 10:07 foca 165
FOÇA'DA TAŞIMALI EĞİTİME FONLU ÇÖZÜM
Ak Parti Foça İlçe teşkilatı 24 Haziran seçimleri sonrası ilçe bağlısı mahalle ve köylerde teşekkür toplantılarını sürdürüyor. Ilıpınar Mahallesi'nde yapılan toplantıda vatandaşların görüş, öneri ve sorunları da dinlendi.

Ak Parti Foça İlçe Başkanı İrfan Çalışkan başkanlığındaki teşkilat heyeti Ilıpınar Mahallesi'nde buluştuğu vatandaşlara seçimlerdeki tevecühleri konusunda teşekkür etti. Taşımalı eğitim konusunda daha öncede gelen yoğun şikayetlerin çözümü için ilgili makamlarla çalışma yaptıklarını belirten İrfan Çalışkan bir fon oluşturma kararı aldıklarını, bu fonun desteğiyle gelir düzeyi düşük ailelerin çocuklarının ücretsiz taşınacağını söyledi. İrfan Çalışkan;  "Ilıpınar ve civar mahallelerin ortak sorunu olan kısa mesafe için yüksek öğenci servisi ücreti ödeme külfetinden vatandaşlarımızı kurtaracağız. Bu konudaki çalışmamızın sonuna geldik.  izmir Valiliği  Milli Eğitim İl Müdürlüğü ve Foça Kaymakamlığı ile yaptığımız görüşmeler ‎sonrasında, bu konunun çözümü için bir fon oluşturma kararı aldık. Oluşturulan fon ve devlet desteği ile çocuklarımız ‎gidecekleri okullara modern araçlar ile ücretsiz olarak taşınacak.” dedi.‎
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER