SİTE SAĞ REKLAM ALANI

FOÇALI EMEKLİLER YENİ YÖNETİMİNİ SEÇTİ

İzmir'in Foça İlçesi'nde toplumun hemen her kesiminden 122 üyesi bulunan Tüm Emekliler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği olağan kongresini 2 Şubat 2020 Pazar Günü yaptı. Seçimli genel kurulda 2 yıl görev yapacak yeni yönetim ve denetim kurulları belirlendi. Mevcut Başkan Yahya Özdemir çarşaf liste ile gidilen seçimde en çok oyu alarak güven tazeled

03 Şubat 2020 11:37 foca 228
FOÇALI EMEKLİLER YENİ YÖNETİMİNİ SEÇTİ
İzmir'in Foça İlçesi'nde toplumun hemen her kesiminden 122 üyesi bulunan Tüm Emekliler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği olağan kongresini 2 Şubat 2020 Pazar Günü yaptı. Seçimli genel kurulda 2 yıl görev yapacak yeni yönetim ve denetim kurulları belirlendi. Mevcut Başkan Yahya Özdemir çarşaf liste ile gidilen seçimde en çok oyu alarak güven tazeledi.

İlçe merkezinde Reha Midlli Caddesi Sevgi Yolu üzerindeki dernek lokalinde gerçekleştirilen genel kurul toplantısı Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başladı. Geçmiş dönem faaliyetleri ve yönetim kurulunun ibra edilmesinin ardından yeni dönem için yönetim ve denetim kurullarına aday olanların isimleri belirlendi. Toplam 122 üyesi bulunan derneğin 51 üyesi oy kullandı.Aldıkları oy sayılarına göre Yönetim Kurulu'na Yahya Özdemir, Muzaffer Yoldaş, Kadri Mutlu, Halil İbrahim Obuz ve Rıza Uzunoğlu, Denetim Kurulu'na ise Mehmet Yıldız, Bülent Kaya ve Ahmet Karaduman seçildiler.

Bazı yönetim ve denetim kurulu üyelerinin değiştiği seçim sonucunda oy kullanan üyelerin tamamına yakınının oyunu alarak güven tazeleyen Dernek Başkanı Yahya Özdemir teşekkür konuşması yaptı. Yahya Özdemir; " Üye çeşitliliği açısından toplumun her kesimini kapsayan bir üye yapısı olan derneğimiz çatısı altında sıkıntıları ve sevinçleri paylaşmaya, zor günlerimizde birbirimize destek olmaya devam edeceğiz. Derneğimizin mütevazi bütçesiyle birarada olmayı, sorunlarımızı ilgililere ulaştırmayı sürdüreceğiz.  Bizleri ikinci kez bu göreve layık gören tüm üyelerimize teşekkür ediyorum” dedi.
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER