SİTE SAĞ REKLAM ALANI

FOÇALI KADIN KASAPLARDAN BİRİNCİ YIL KUTLAMASI

İzmir'in Foça İlçesi'nde birlikte dükkan açarak iş dünyasına adım atan iki kadın kasap birinci kuruluş yıldönümlerini lokma hayrı yaparak kutladı.

17 Nisan 2019 10:29 foca 133
FOÇALI KADIN KASAPLARDAN BİRİNCİ YIL KUTLAMASI
İzmir'in Foça İlçesi'nde birlikte dükkan açarak iş dünyasına adım atan iki kadın kasap birinci kuruluş yıldönümlerini lokma hayrı yaparak kutladı. Ekonomik zorluklara rağmen kendilerine gösterilen ilgiyle  başarılı bir yıl geçirdiklerini belirten kadınlar mutluluklarını müşterileriyle paylaştılar.

Yıllardır market reyonları ve çeşitli işyerlerinde kasaplık yapan evli ve 1 çocuk annesi Fatma Güzeltepe (38) ile evli ve 3 çocuk annesi Sunay Ayvaz (39), parasal güçlerini ve mesleki tecrübelerini birleştirerek geçen yıl kendi işyerlerini açtılar. Foça İlçe Merkezi'nde Fevzipaşa Mahallesi'nde Barış Caddesi ile Değirmenlik Caddesi'nin kesiştiği noktada açtıkları ve "Hanımeli” adını verdikleri dükkan ilçe halkından büyük ilgi gördü. Başlangıçtaki zorlukları aşan, Figen Şenkaya(41) adlı arkadaşlarını da yanlarına alarak istihdam sağlayan, işlerini ürünleri çeşitlendirerek geliştiren kadınlar birinci yıllarını da lokma hayrı yaparak kutladılar.

Fatma Güzeltepe ve Sunay Ayvaz, et ve şarküteri ürünlerinde yarattıkları kaliteli ürün kaliteli hizmet anlayışını ilk günkü gibi sürdüreceklerini söylediler.
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER