SİTE SAĞ REKLAM ALANI

FOÇA'LI KARATECİLERİN GENÇLİK SAVAŞI

Foça' lı karateciler ve aileleri ‘‘Gençlik ve Spor Bayramı '' için antrenman ve yarışma yaparak ter döktü.

23 Mayıs 2018 11:24 foca 665
FOÇA'LI KARATECİLERİN GENÇLİK SAVAŞI
Foça'da ‘‘ 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı '' kutlamaları karatecilerin antrenmanı, müsabakaları, gösterisi ve geleneksel oyunları ve yarışmaları ile renklendi.

Karateciler ısınma hareketleri, antrenman, gösteri, müsabaka, geleneksel halat çekme yarışması ve kaşıkla top taşıma yarışması yaptılar. Ailelerin, karatecilerin heyecanı ve mutluluğu görülmeye değerdi.

19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla düzenlenen etkinlik sonrası Hasan Ahmet Ayvaz, Kaan Yüksel, Mehmet Ege Maltepe, Kerem Çağatay Yüksel, Mehmet Emir Temizer, Yağmur Kaya, Ali Eren Bayar, Ömer Ege Esener, Şenay Bayar, Rüzgar Emir Carlı, Mehmet Efe Tekin, Nil Nogay Sağır' dan oluşan müsabaka ve geleneksel oyunlarda başarılı sporculara Gençlik ve Spor Bayramı' na özel madalyaları ve Türk Bayrakları verildi. Antrenman ve etkinliğe katılan tüm sporculara Türk Bayrağı ve güne özel hediyeler takdim edildi.

Hanımeli Kasap Şarküteri ve Et Market Sahibi Emin Ayvaz Foça' da Aile ve sporcularımız için daha önce birçok etkinlik yapan karatecilerimizin antrenörü Kudret Yüksel ve sporcularımıza desteklerimiz daimidir.

Karatecilerin Antrenörü Kudret Yüksel ‘‘ Bu anlamlı günü coşku ve gurur ile gerçekleşmesinde sporcularımıza, ailelerine ve destekleri için Hanımeli Kasap Şarküteri ve Et Market ile Spor Stil' e teşekkür ederim ''.
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER