SİTE SOL REKLAM ALANI
SİTE SAĞ REKLAM ALANI

FOÇALI ÖĞRENCİLER AKIL ve ZEKÂ OYUNLARI OYNADI

Foça Bedia Midilli İlkokulu'nun bu yıl 2.'sini düzenlediği ‘Akıl ve Zekâ Oyunları Turnuvası'nın finali,

29 Mayıs 2017 12:40 foca 817
FOÇALI ÖĞRENCİLER AKIL ve ZEKÂ OYUNLARI OYNADI
Foça Bedia Midilli İlkokulu'nun bu yıl 2.'sini düzenlediği ‘Akıl ve Zekâ Oyunları Turnuvası'nın finali, Demokrasi Meydanı'nda yapıldı.
Eğitim yılı başından itibaren akıl ve zekâ oyunları konusunda eğitilen Foça Bedia Midilli İlkokulu'nun; 2, 3 ve 4. Sınıf öğrencileri, final oyunlarını kazanmak için yarıştı. Seksen öğrencinin yarıştığı oyunlara, veliler de ilgi gösterdi.
Öğretmenleri eşliğinde ‘koridor', ‘mangala', ‘9 taş', ‘surakarta', ‘reversi', ‘soma küpü', ‘jenga' ve ‘Q-Bitz' isimli oyunları oynayan ve ilk üç dereceyi alan öğrencilere çeşitli hediyeler verildi.
Foça Belediye Başkanı Gökhan Demirağ, ‘Akıl ve Zekâ Oyunları Turnuvası'nın finalini izlemek üzere Foça Bedia Midilli İlkokulu öğrencileri ve öğretmenleriyle bir araya gelerek, başarılar diledi. Başkan Demirağ, ‘Akıl oyunları, hem eğlendirip, hem de zekâ ve yetenek geliştiren çok önemli bir eğitim faaliyeti. Küçük yaşta bu eğitimi alan öğrenciler, gelecekte doğru düşünme kabiliyetlerini arttırıp, hayatta daha başarıl olacaklar. Foça Belediyesi olarak eğitime verdiğimiz destekler devam edecek' dedi.
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER