SİTE SAĞ REKLAM ALANI

FOÇALI ULTRASLANLAR ALPASLAN DİKMEN'İ UNUTMADI

Galatasaray taraftar grubu Ultraslan'ın kurucusu Alpaslan Dikmen ölümünün 10.yılında Foça'da anıldı.

01 Ekim 2018 16:42 foca 387
FOÇALI ULTRASLANLAR ALPASLAN DİKMEN'İ UNUTMADI
Galatasaray taraftar grubu Ultraslan'ın kurucusu Alpaslan Dikmen ölümünün 10.yılında Foça'da anıldı. Dikmen için Foça'ya bağlı Yenifoça Mahallesinde kurulan stantta dualar edildi, pilav ayran hayrı yapıldı.

Foto muhabiri olan Alpaslan Dikmen, 2001 yılında Harun Coşkun ile birlikte Galatasaray taraftar grubu ultrAslan'ı kurmuş ve ilk Genel Koordinatörlük görevini üstlenmişti. Dikmen 27 Eylül 2008 tarihinde Bursa'ya yolculuk yaparken geçirdiği trafik kazasında yaşamını yitirmişti.

Ultraslan Foça temsilcisi Selahattin Aktaş; Dikmen'i sadece tüm Galatasaray'lıları bir çatı altında toplamak isteyen bir taraftar olarak değil insani değerlere verdiği önem nedeniylede andıklarını söyledi. Aktaş; " O; tribünlerde kardeşliği, yaşamda paylaşmayı ve yardımlaşmayı savunurdu. Ultraslan onun ilkeleriyle sonsuza yürüyor.  Ölümünün 10.yılında özlemle anıyoruz.”dedi.

 
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER