SİTE SAĞ REKLAM ALANI

FOÇANIN MUHTARLARI ÇÖZÜM İÇİN TOPLANDI

Bölgesel yerel gazete haberleri, köşe yazıları, son dakika haberleri, Türkiye ve Ege gündemi, İzmir, İzmir bölgesinin en köklü internet gazetesi Poyraz Gazetesi.

28 Haziran 2019 15:28 foca 135
FOÇANIN MUHTARLARI ÇÖZÜM İÇİN TOPLANDI
Foça Belediye Başkanı Fatih Gürbüz ve Foça'da görev yapan 16 muhtar, mahallelerinde yaşanan sorun ve önerilerin tartışıldığı kahvaltıda bir araya geldi.

Foça Belediyesi Denizkent Sosyal Tesisi'nde düzenlenen toplantıda Muhtarlar, çevre düzenlemesi, temizlik, alt yapı, belediye dükkânlarının durumu, yol üzeri kurulacak pazarlar, kadınlara yönelik çalışmalar ile ilgili istek ve önerilerini dile getirdi.

Belediye Başkanı Fatih Gürbüz; Foça'nın Atatürk Mahallesi Muhtarı Kadri Mutlu, Fevzi Paşa Mahallesi Muhtarı Yalçın Girgin ve İsmet Paşa Mahallesi Muhtarı Fuat Karakuyu, Yeni Foça'nın Cumhuriyet Mahallesi Muhtarı Fatih Mol, Fatih Mahallesi Muhtarı Alpaslan Avcu, Fevzi Çakmak Mahallesi Muhtarı Mustafa Sabancı, Mustafa Kemal Atatürk Mahallesi Muhtarı Hüsnü Kocabıyık, Bağarası'nın Hacıveli Mahallesi Muhtarı Mehmet Yücel Tuncel, Kazım Dirik Mahallesi Muhtarı Mevlüt Işık,Koca Mehmetler Mahallesi Muhtarı Yavuz Karaca, Gerenköy'ün Kemal Atatürk Mahallesi Muhtarı Mustafa Ağıl, Mareşal Fevzi Çakmak Mahallesi Muhtarı İbrahim Dereli, Yeni Bağarası Mahallesi Muhtarı Cihat Gerihan, Ilıpınar Mahallesi Muhtarı Selçuk Tabaklı, Kozbeyli Mahallesi Muhtarı Arif Ülger ve Yeniköy Mahallesi Muhtarı Hasan Ercan'a toplantıya katılımları için teşekkür etti.

Sohbet havasında geçen toplantının sonlarına gelirken Başkan Gürbüz; ''İzmir Büyükşehir Belediyemizin destekleriyle, halkımıza daha yaşanılabilir bir çevre hazırlamak için elimizden geleni yapacağız. Muhtarlarımız bizim bel direğimiz, halkımızla aramızda bir köprü görevi görüyor, bu bağın güçlenmesi ve vatandaşa hizmet için bütün imkanlarımızla sizin yanınızdayız. ''dedi.
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER