SİTE SAĞ REKLAM ALANI

FOÇANIN YENİ EMNİYET MÜDÜRÜ ÖZGÜR ARSLAN GÖREVE BAŞLADI

İzmir'in Foça İlçesi'nin yeni Emniyet Müdürü Özgür Arslan göreve başladı.

10 Eylül 2019 17:07 foca 431
FOÇANIN YENİ EMNİYET MÜDÜRÜ ÖZGÜR ARSLAN GÖREVE BAŞLADI
İzmir'in Foça İlçesi'nin yeni Emniyet Müdürü Özgür Arslan göreve başladı. Özgür Arslan, görevi Ankara'ya atanan Foça'nın ilk kadın Emniyet Müdürü Gülcan Coşkun'dan devraldı.

1976 yılı Afyon'un Dinar İlçesi doğumlu olan 3.ncü sınıf Emniyet Müdürü Özgür Arslan 1998 yılında Ankara Polis Akademisi'ni bitirdi. İlk görev  yeri olarak aynı Akademi'de 2 yıla yakın bir süre çalıştı. 2000 -2006 yılları arasında İzmir'in Konak İlçesi'nde, 2006 -2010 yılları arasında Diyarbakır Emniyet Müdürlüğü'nde, 2010-2019 yılları arasında da İzmir'in Karabağlar, Çiğli ve Menemen İlçe Emniyet Müdürlükleri Asayiş Şubelerinde birim amiri ve Emniyet Müdür Yardımcısı olarak görev yaptı.
Evli ve iki çocuk babası olan Özgür Arslan Emniyet Müdürü olarak ilk görev yerinin Foça olmasından büyük memnuniyet duyduğunu söyledi. Arslan; "Foça genel anlamda asayiş yönünden sıkıntısı olmayan bir yer.  Foçanın huzuru için ekip arkadaşlarımla birlikte 24 saat çalışmaya, bu huzurlu havayı sürdürmeye çalışacağız. Görevimizi Foça halkıyla birlikte, onlardan destek ve güç alarak yapacağız”dedi.
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER