SİTE SOL REKLAM ALANI
SİTE SAĞ REKLAM ALANI

"Foça'yı Seviyorum Kültürel Mirasıma Sahip Çıkıyorum "Sergisi Açıldı.

"Foça'yı Seviyorum Kültürel Mirasıma Sahip Çıkıyorum "Sergisi Açıldı.

24 Mayıs 2018 23:22 foca 232
"Foça'yı Seviyorum Kültürel Mirasıma Sahip Çıkıyorum "Sergisi Açıldı.
Foça İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü koordinatörlüğünde ve Bedia Midilli İlkokulu işbirliğince düzenlenen ilçede görev yapan Teknoloji Tasarım ve Görsel Sanatlar öğretmenlerinin atölye çalışmalarıyla oluşturulan sergi Eski Öğretmenevi Lokali (Çok Amaçlı Sergi Salonu)nde açıldı.

28 Mayıs 2018 Pazar gününe kadar 4 gün açık kalacak sergi , Foça'nın Kültürel Mirasını sahip çıkan sanat sever Foçalılarla buluşacak. Sergi açılışına Foça Kaymakamı Ali Çetin, Kaymakam adayı Onur Alimoğlu, Foça Cumhuriyet Başsavcısı Ali Öztürk, Foça İlçe Emniyet Müdürü Gülcan Çoşkun ,Foça İlçe Milli Eğitim Müdürü Yüksel Akar, Milli Eğitim Şube Müdürü Beyhan Gökdemir, okul müdürleri, öğretmenler,öğrenciler ve vatandaşlar katıldılar.Kaymakam sayın Ali Çetin'in sergiyi açmasından sonra ziyaretçiler, Necla Midilli Merkez Ortaokulu öğrencilerinin Melodikaları ile Reha Midilli Anadolu Lisesi öğrencisi Umut Baş'ın gitarıyla seslendirdiği müzikler eşliğinde sergiyi gezdiler.


Serginin gerçekleşmesinde emeği geçen Bedia Midilli İlkokul Müdürü Ayla Bayram'a,Teknoloji ve Tasarım ile Görsel Sanatlar öğretmenlerimize ve öğrencilerimize teşekkür ederiz.
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER