SİTE SAĞ REKLAM ALANI

İMEAK DTO ALİAĞA ŞUBESİ VE ALİAĞA LİMAN BAŞKANLIĞINDAN İFTAR YEMEĞİ

DTO Aliağa Şubesi ve Aliağa Liman Başkanlığı birlikte bir iftar yemeği düzenleyerek İzmir ve Aliağa protokolünü ağırladı.

18 Mayıs 2019 11:25 foca 468
İMEAK DTO ALİAĞA ŞUBESİ VE ALİAĞA LİMAN BAŞKANLIĞINDAN İFTAR YEMEĞİ
İMEAK DTO Aliağa Şubesi ve Aliağa Liman Başkanlığının birlikte düzenlediği iftar yemeğinde katılımcılar dualar eşliğinde orucunu açtı.
İMEAK DTO Aliağa Şubesi'nin Aliağa Liman Başkanlığı ile birlikte Can Restaurant'ta düzenlediği iftar yemeğine İzmir Valisi Erol Ayyıldız, Manisa Valisi Ahmet Deniz, Manisa İl Emniyet müdürü Fevzi Bilgiç'in  yanı sıra İzmir ve Aliağa protokolü, Aliağa, Foça, Ayvalık, Dikili Liman Başkanları ile siyasi partilerin ilçe başkan ve yöneticileri, dernek, oda ve sivil toplum kuruluşu temsilcileri ile vatandaşlar katıldı.
Dualar eşliğinde açılan orucun ardından konuklar çay ve tatlı ikramları eşliğinde sohbet etti.  İMEAK DTO Aliağa Şube Başkanı Adem Şimşek, Liman Başkanlığı ile birlikte düzenledikleri iftar yemeğine katılım gösteren konuklara teşekkürlerini iletti. 

Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER