SİTE SAĞ REKLAM ALANI

İYİ PARTİ'DEN GERENKÖY ÇIKARMASI

İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in danışmanı Taylan Yıldız Foça'ya bağlı Gerenköy Mahallesi'nde vatandaşlarla buluştu.

04 Aralık 2018 12:09 foca 202
İYİ PARTİ'DEN GERENKÖY ÇIKARMASI
İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in danışmanı Taylan Yıldız Foça'ya bağlı Gerenköy Mahallesi'nde vatandaşlarla buluştu. Yıldız ve heyeti (köylülerin) vatandaşların sorunlarını dinledi, maliyetinin altında fiyat verildiği için toplanmayan ürünleri tarlaları dolaşarak, yerinde tespit etti.

Kamuoyunda Meral Akşener'n daveti üzerine Google'da ki işini bırakarak Türkiye'ye dönen ve "Burası benim vatanım. Sıkıntı durumunda anneme koşar gibi koştum vatanıma” sözleriyle tanınan "Türk dahi” lakaplı Taylan Yıldız Foça'lı İyi Partililer tarafından Gerenköy girişindeki tarlalarda karşılandı. Yıldız'a ziyaretinde İyi parti Foça İlçe Başkanı Yasemin Görgeç, Gaziemir İlçe Başkanı Leman Emin, İzmir İl Başkan yardımcısı Evren Gülay, İl yönetim kurulu üyeleri Mert Yılmaz, Nihal Pala ve Melike Tırpan ile İl Gençlik Kolu Başkanı Orçun Çeken eşlik etti.

Heyet birlikte tarlaları gezdikten sonra Gerenköy merkezi'nde esnaf ve kıraathaneleri dolaştı. Yaşlıların eli öpüldü, vatandaşların hatrı soruldu, sorunlar dinlendi. Özellikle gençlerin işsizlik ve geçim zorluğu konularında anlattıkları not alındı.

Ziyarete geldikleri Gerenköy'lülerin kendilerini bağrına bastığını, bunun kendilerini çok mutlu ettiğini belirten Taylan Yıldız "adaymısınız, neden burdasınız?” sorularının ise kendilerini şaşırttığını söyledi. Taylan Yıldız; "Bir partinin size gelip hatırınızı sorması için aday olmamıza gerek yok. Artık beş yıl süre ile hep kapınıza geleceğiz, dertlerinizi dinleyeceğiz, birlikte çözüm üreteceğiz. İnsanlarımızın çoğu işsiz. Gelecek kaygısı içindeler. Ekmek derdindeler. Fiyatların artacağından çok endişeliler. Çiftçimizin ürünü yerde kalmış. Toplamak bile istemiyorlar. Ederine satacakları yer yok. Halbuki marketlerde fiyatlar almış başını gitmiş. O yüzden bu sistemin değişmesi gerek. Bu alanda adımlar atacağımıza söz veriyoruz” dedi.
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER