SİTE SOL REKLAM ALANI
SİTE SAĞ REKLAM ALANI

KARDEŞ TİCARET ODALARI FOÇA’YI ZİYARET ETTİ

İşbirliği protokolü imzalayıp Kardeş Oda olan, Of Ticaret ve Sanayi Odası ve Menemen Ticaret Odası’nın Başkanları ve yetkilileri

11 Ocak 2016 21:28 foca 1116
KARDEŞ TİCARET ODALARI FOÇA’YI ZİYARET ETTİ
İşbirliği protokolü imzalayıp Kardeş Oda olan, Of Ticaret ve Sanayi Odası ve Menemen Ticaret Odası’nın Başkanları ve yetkilileri, 24 Aralık Perşembe günü Foça’ya geldi. Menemen Ticaret Odası Başkanı Yılmaz Güral, Of Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Erdal Saral, Meclis Başkanı Zühal Akyüzlü, Foça Belediye Başkanı Gökhan Demirağ’ı makamında ziyaret etti. Başkan Gökhan Demirağ, Of Ticaret ve Sanayi Odası ve Menemen Ticaret Odası arasında işbirliği anlaşmasını varılmasından dolayı mutlu olduğunu ve işbirliğinin önemini vurguladı. Misafir heyet, makam ziyaretinin ardından Başkan Demirağ’ın rehberliğinde kısa bir kent turu yaptı.
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER