SİTE SAĞ REKLAM ALANI

MHP İLÇE TEŞKİLATI FOÇA'DA AŞURE DAĞITTI

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Foça İlçe Teşkilatı Muharrem Ay'ı dolayısıyla vatandaşlara aşure dağıttı.

27 Eylül 2018 10:40 foca 349
MHP İLÇE TEŞKİLATI FOÇA'DA  AŞURE DAĞITTI
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Foça İlçe Teşkilatı Muharrem Ay'ı dolayısıyla vatandaşlara aşure dağıttı. MHP'liler yaşanılan zor dönemde birlik, beraberliğin önemine dikkat çektiler.

Foça Küçükdeniz Limanı Sahili'nde kurulan standda yapılan aşure dağıtımına Foça Belediye Meclisi'nin MHP'li üyelerinden Taner Acar ile İzmir İl Yönetim Kurulu eski üyesi Serdar Mersin'de katıldı. Taner Acar Aşure'yi; paylaşmanın, dayanışmanın, birlikteliğin simgesi olarak niteledi. Acar; "MHP  ilçe teşkilatmızla, parti büyüğümüz Serdar Mersin'in öncülüğünde kazanlarda kaynattığımız aşureyi Foça halkı ile paylaştık. Asırlardır süren bu gelenekle, milletimiz sevincide  tasayıda bölüşmeye devam etmektedir. Müslümanlar için dini, tarihi ve kültürel açıdan önemli bir yere sahip bulunan aşure gününün birlik,beraberlik, dayanışma ve kaynaşmaya vesile olmasını diliyoruz. Bizler Foça sevdasi ile yürekleri atan bir teşkilatın mensubuyuz. Foça halkının gönüllerine talibiz.” dedi.
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER