SİTE SOL REKLAM ALANI
SİTE SAĞ REKLAM ALANI

MUHTARLAR TOPLANTISI YAPILDI

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu ve Foça Belediye Başkanı Gökhan Demirağ, Foça Mahalleleri muhtarları ile bir araya geldi

13 Nisan 2018 14:08 foca 335
MUHTARLAR TOPLANTISI YAPILDI
İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu ve Foça Belediye Başkanı Gökhan Demirağ, Foça Mahalleleri muhtarları ile bir araya geldi. İzmir Büyükşehir Belediyesi Bürokratları ve Foça Belediyesi çalışanlarının da olduğu toplantıda muhtarlara istekleri teker teker sorularak notlar alındı.

Toplantıda konuşma yapan Foça Belediye Başkanı Gökhan Demirağ, “İzmir Büyükşehir Belediye Başkanımız Aziz Kocaoğlu ve ekip arkadaşlarına ilçemize yaptıkları yatırım ve katkılardan dolayı teşekkürlerimizi sunuyoruz” dedi.

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu ise, “İşten korkmuyoruz. Bu yaz girmediğimiz köy kalmayacak” dedi.

Sorunları birlikte değerlendirip birlikte çözmek adına bu toplantıları gerçekleştirdiklerini söyleyen Başkan Aziz Kocaoğlu, "Kent merkezine uzakta kalan bu bölgelerin ilk önce alt yapısını bitirmeye önem verdik. Önce bu sorunlarımızı hallediyoruz. Daha sonra da ihtiyaçları belirleyip ona göre büyük projelerle yürüyeceğiz. Tüm ilçelerde 'Yerel Yönetim Birimi' ilk kuran belediyeyiz. Temel ihtiyaçlar bittikten sonra yeni ihtiyaçlar doğuyor. Bugün biz varız, yarın bir başkası… Yeter ki, birlik beraberlik olsun. Biz işten korkmuyoruz; bir an evvel bu işleri yapmak istiyoruz” dedi.
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER